Tábor 2019

Tábor se koná opět nedaleko Neveklova ve středočeském kraji v údolí u obce Dubliny

Spát budeme ve skautských stanech a teepee, je třeba dobrou podložku a teplý spacák, viz níže.

Na tábor není možno brát žádnou elektroniku (tablety, mp3, mobily apod.)

Tábor trvá 14 dní, jiná možnost není.

Tábor je laděn do tématiky divokého západu a doporučujeme s sebou tématické oblečení, viz níže.

Cena je: 1 dítě: 3300,- Kč a každý další sourozenec: 1600,- Kč

Důležitá data:

Stáhněte si přihlášku na tábor 2019 - Dubliny

Přihlášky je nutno odevzdat do konce dubna, poplatek uhradit do konce května.

ZDRAVOTNÍ POSUDEK je nutno potvrdit u lékaře a dodat do konce května.

Přípravka - so+ne 22+23 červen (možno jen na sobotu):

Přípravka je stavěcí akce, kam jedou společně vedoucí a rodiče. Cílem je připravit tábo- řiště a vystavět nejdůležitější stavby. Kdo si přiveze děti, musí se o ně sám postarat (resp. dohodne se vzájemná rodičovská péče). Doprava individuálně (autem), doporučujeme se dohodnout s dalšími rodiči.

Sraz na tábořišti je v 8.30, rozdělí se práce a od 9.00 děláme do padnutí. Kdo chce, může přespat (v tom případě spacák) a pomoci nám ještě v neděli dopoledne s dodělávkami.

Tábor

poštovní ADRESA na tábor je:
Poste restante
Tábor 8. sk. oddílu Mnichovice
Franta Novák (Zálesák)
Pošta Sedlčany
PSČ 264 01

místo Franta Novák (zálesák) doplňte jméno a přezdívku své světlušky/skautky, nebo vlčete/skauta

Aktualizovaný seznam věcí na tábor

Co na cestu:

Co zabalit:

Výstroj - vše podepsat lihovou fixou: