Tábor 2021

Obecné informace:

Tématem tábora letos bude dobrodružný život Roberta Baden-Powella a zrod skautingu ve světě i u nás.

Tábor se koná opět nedaleko Neveklova ve středočeském kraji v údolí u obce Dubliny

Spát budeme ve skautských stanech a teepee, je třeba dobrou podložku a teplý spacák, viz níže.

Na tábor není možno brát žádné cennosti (ani velké obnosy peněz, max 200kč) a žádnou elektroniku (tablety, i-pody, mp3 apod.) s VÝJIMKOU mobilů pro skauty a skautky - těm je naopak doporučen vypnutý nabitý mobil, který poslouží jako záloha při hrách v terénu. Mobil nebude možné normálně používat, ale je v něm dobré mít nainstalovanou aplikaci Záchranka. Mobil není nutností.

Doprava - ještě upřesníme

Dále následují

Info pro skautky, vlčata a světlušky:

Přípravný víkend je 26.-27.6. zveme všechny rodiče aby nám pomohli se stavbou tábora (hlavně v sobotu)(bez vlčat a světlušek). Je možno přijet v sobotu, ale i v neděli a je možno být i oba dny. Prosím ozvěte se nám, s kým můžeme počítat.

Konání tábora: 3.-17. července

Přihlášky:

Kromě přihlášek nám prosím dejte vědět, s kým kdo ve stanu bude spát, nebo nám napište pokud nemáte dvojici. Ale zde už jsou přihlášky:

Stáhněte si přihlášku na tábor 2021 - Dubliny - skautky, světlušky a vlčata

Prosíme o zaslání přihlášek do 9.května na náš e-mail.

Upozorňujeme, že na táboře budou dva psi. (Dora tento rok nejede).

Na tábor je také třeba:

ZDRAVOTNÍ POSUDEK Uznán bude posudek z roku 2020 a 2021.

KOPIE KARTIČKY ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY

Prohlášení o bezinfekčnosti v aktuálním znění, podepsané v den odjezdu - je zde: bezinfekcnost.pdf

Platba:

Cena je na dva týdny: nejstarší dítě: 3300,- Kč a každý další sourozenec: 1600,- Kč

Platbu tábora proveďte prosím na účet: 2901266470 / 2010, s KS: 966 a VS: váš telefon ve formátu: 777222111

Pokud z nějakého důvodu nemůžete uhradit poplatek do 5. června, prosím informujte nás, abychom se na to připravili.

Pokud jste ve finančně složité situaci, neprodleně nás informujte, jsme na to připraveni a můžeme v takovém případě také pomoci. Nesmí dojít k tomu, aby dítě nejelo na tábor z finančních důvodů.

Umístění tábora

Na tábořiště prosím sami nejezděte, tamnější obyvatelé nás strpí jednou za rok, jinak je jim nepříjemné, jak narušujeme jejich soukromí, a mohli bychom na tábořišti také skončit...."

Info pro skauty:

Skauti mají pro letošek naplánovaný tábor ve stylu první republiky. Budou si sami stavět i sami vařit, tak jak to dělali první skauti. Táboření, posezení u ohně, a zajímavé zkoušky budou hlavní náplní tábora.

Přípravný víkend není, moc prosíme, pomozte vlčatům a světluškám.

Tábor se koná 26.června -17. července

K seznamu věcí (níže) ještě následující:

Přihlášky:

Stáhněte si přihlášku na tábor 2021 - Dubliny - skauti

Prosíme o zaslání přihlášek do 9.května na náš e-mail.

Na tábor je také třeba:

ZDRAVOTNÍ POSUDEK Uznán bude posudek z roku 2020 a 2021.

KOPIE KARTIČKY ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY

Platba:

Cena je na tři týdny: nejstarší dítě: 4300,- Kč a každý další sourozenec 1600,- Kč

Umístění tábora skautů

Společné informace:

Návštěvní den zřejmě nebude, ještě upřesníme.

17.7. So - Odjezd domů je v poledne po bourání a úklidu - všichni - VLASTNÍ DOPRAVOU (každý si odveze své dítě, resp. se na odvozu domluví, nebo požádá vedení o pomoc.)

poštovní ADRESA

Poste restante
Tábor 8. sk. oddílu Mnichovice
Franta Novák (Zálesák)
Pošta Sedlčany
PSČ 264 01

místo Franta Novák (zálesák) doplňte jméno a přezdívku své světlušky/skautky, nebo vlčete/skauta

Aktualizovaný seznam věcí na tábor

Výstroj - vše podepsat lihovou fixou:

Ideálním zavazadlem je kufr - udrží věci přehledně rozložené. Nebalte ho dětem vy, pak se v něm nevyznají. Poraďte jim, a nechte je, ať si tam věci uloží. Budou si pak lépe pamatovat, co mají s sebou a kde to najdou.

Výzbroj:

Dále možno: