Světlušky - 7.oddíl

♦ Schůzka 13.6.2024

Na schůzce si uděláme zdravou oslavičku sobotního úspěchu. Ať si s sebou holky vezmou plecháček/hrníček, lžičku a případně nějaké ovoce (umyté) nebo zeleninu. Tentokrát prosíme žádné sladkosti. Moc se těšíme!

(12. 6. 2024, Sherpa)

♦ Krajské kolo závodu světlušek

Světlušky, které jedou v sobotu 8.6. na závody, mají sraz v 8:00 na Jánském náměstí. Info pro řidiče: jedeme do Dolních Břežan. Parkovat lze na parkovišti u MŠ, ulice K Hradišťátku. Na místě bude zajištěno jídlo a pití (oběd a svačina), i tak přibalte holkám něco k snědku, kdyby měly hlad.

S sebou: skautský kroj, hrneček, příbor, jídelní misku, pláštěnku, psací potřeby a pevnou obuv. Do šestky: zavírací nůž s pojistkou, potřeby pro vytvoření plakátu, které si holky určily na schůzce.

Předpokládaný konec závodu je v 18:00, návrat do Mnichovic cca 19:00, ale budeme Vás informovat dle situace.

Moc se těšíme

Sherpa a Monča

(6. 6. 2024, Sherpa)

♦ KOSTÝM NA TÁBOR

Jaký kostým se hodí do světa Fantázie? To je jen na tobě a tvé nekonečné fantazii.

Jen se raději vyhni marvelovkám, disneyovkám, robotům a podobně. Buď originální!

(30. 5. 2024, Chodí)

♦ Závěrečná výprava 1.6.

Čeká nás závěrečná výprava k Božkovskému jezírku. Sraz je v 9 hodin na náměstí v Mnichovicích, návrat v 17 hodin tamtéž. S sebou věci na jednodenní výpravu, jídlo na celý den + něco na opečení, budeme si dělat oheň. Na závěr se jako překvapení povozíme na koních, tak prosím o info, zda je nějaká ze světlušek alergická na koňskou srst. Moc se s Mončou těšíme! Sherpa

(29. 5. 2024, Sherpa)

♦ Výprava do zapomenutých krajů 18.-19.5.2024

Společná výprava se skautkami.

Sraz - sobota 18.5.2024 v 9:00 vlakové nádraží Mnichovice

Návrat - neděle 19.5.2024 cca 14:00 vlakové nádraží Mnichovice

S sebou: jídlo na vaření po SD (večeře)-zákaz ohňů by měl platit jen do čtvrtka, ostatní jídlo na 2 dni, instantní kaše na snídani+oříšky, čokoláda atp. nahoru, voda + láhev na pitnou na vaření (bude možné doplnit), spacák, karimatka, oblečení, osobní věci, zpěvník, ešus a lžíce, 80,-Kč na vlak. Lze čekat déšť. Dobrovolně plavky a menší ručník (pokud se vyčasí). Vše zabalit do jednoho batohu (nepůjdeme daleko), nic nenosit v ruce. Na sebe šátek.

Jídlo: Vaření sobotní večeře po SD (1družina skautek+1 šestka světlušek)-rádkyně skautek předají informace o surovinách světluškám ve čtvrtek na schůzce.

Těšíme se - vedení skautek a světlušek

(14. 5. 2024, Kormidlo)