Tábor 2023

Změny

Letos je několik zásadních změn. Středisko táboří více méně pohromadě, ale jednotlivé oddíly mají vlastní tábory, a proto mají letos např. i vlčata a světlušky rozdílné informace.

Táboříme v Novohradských horách, kousek od Pohorské Vsi na dvou loukách vzdálených od sebe asi 2,5 km. Světlušky a skauti v lokaci Terčí huť a vlčata se skautkami blízko Uhlišťského rybníka. Viz přehled ZDE

Všichni začínáme 1. července, ale vlčata, světlušky a skautky jedou na dva týdny, zatímco skauti na tři<./p>

Nově a jinak se počítá i cena za tábor. Přečtěte si níže.

Protože začínáme na novém místě (na staré už nelze jet), prosíme všechny rodiče, aby se nahlásili na stavěčku/přípravku.

Pomoc na stavěčce/přípravce

Termín: víkend 24.+25.červen so+ne.

Účast: Rodiče, vedení a vybraní skauti.

Cíl: Především je nutné rozdělit materiál a pomoci světluškám a vlčatům s montáží podsad a stavbou kuchyně. Bez pomoci rodičů to nelze zvládnout.

Pište na info@skaut-mnichovice.cz a napište, zda můžete v sobotu nebo neděli, nebo oba dny.

Cena tábora

Cena je tentokrát vyšší, protože se prudce zvýšily ceny potravin. Nicméně je pro nás nepřijatelné, aby někdo kvůli financím nemohl jet na tábor. Proto prosíme všechny, kteří jsou v obtížné finanční situaci, aby se bez obav obrátili na Listomila, nebo Australana, máme připravené řešení.

Cena tábora se počítá tak, že každý, kdo má ve středisku sourozence, který také jede na tábor našeho střediska, si odečte 500,- Kč od základní ceny. Např. mám dceru ve světluškách a syna ve vlčatech a skautech. Za každého z nich zaplatím poplatek o 500 nižší. Takže dcera 4.000 místo 4.500, vlče 4.000 místo 4.500, skaut 5.000 místo 5.500.

Cenu pro svůj oddíl naleznete v infu níže.

Dokumenty

Potvrzení od lékaře - ke stažení ZDE - dodat do 11. června (platí 2 roky, stačí tedy loňské, je to to samé, co na školu v přírodě/lyžák)

Bezinfekčnost - ke stažení ZDE - dovézt na tábor s datem 1.7.2023

Přihlášky - nám prosím pošlete emailem co nejdříve, avšak nejpozději do 25.května. Přihlášku naleznete zvlášť pro každý oddíl níže.

Doprava

Prosíme rodiče, aby se domluvili a společně odvezli děti na tábořiště. Podrobné info, kde zaparkovat, zveřejníme krátce před táborem. Hromadná doprava by neúměrně zvýšila cenu tábora.

Světlušky

• Místo: Terčí huť mapa ZDE
  • Téma tábora: Indiáni serverní Ameriky
  • Přihláška: ke stažení ZDE.
  • Přihlášku pošlete na: svetlusky@skaut-mnichovice.cz do 25.května.
  • Cena: 4.500,- Kč (pokud nemá sourozence ve středisku), 4.000,- (pokud na tábor jede i sourozenec)

Vlčata

• Místo: Nad Uhlištěm mapa ZDE
  • Téma tábora: Severská mytologie
  • Přihláška: ke stažení ZDE.
  • Vyplněnou přihlášku pošlete na: vlcata@skaut-mnichovice.czdo 25.května.

Skautky

• Místo: Nad Uhlištěm mapa ZDE
  • Téma tábora: Severská mytologie
  • Přihláška: ke stažení ZDE.
  • Vyplněnou přihlášku pošlete na: skautky@skaut-mnichovice.czdo 25.května.

Skauti

• Termín: 1.7. - 22.7. (3 týdny)
  • Místo: Terčí huť mapa ZDE
  • Téma tábora: Indiáni serverní Ameriky
  • Přihláška:ke stažení ZDE.
  • Přihlášku pošlete na: skauti@skaut-mnichovice.czdo 25.května.
  • Cena: 5.500,- Kč (pokud nemá sourozence ve středisku), 5.000,- (pokud na tábor jede i sourozenec)