Tábor 2024

Táboříme opět v Novohradských horách, kousek od Pohorské Vsi. Letos budou na hlavní louce tábořit skautky, vlčata i světlušky, skauti zůstávají na menší louce vzadu.

Všichni začínáme v sobotu 29.června. Vlčata, světlušky a skautky jedou na dva týdny a končí v sobotu 13.července. Skauti jedou na tři týdny a končí 20.července. Nejstarší skauti a skautky budou mít poslední týden tábora putovní a končí také 20.července.

Přihláška

Přihláška vám letos přijde elektronicky. Prosíme o její vyplnění do 10.května. Účastnický poplatek prosíme uhradit do 20.května. Pokud máte vy nebo vaše dítě z tábora obavy, kontaktujte vedoucí svého oddilu. Zkusíme společně najít řešení. Je to lepší, než rovnou tábor zavrhnout – jedná se o nejdůležitější část skautského programu.

• 4500,- za dva týdny pro toho, kdo nebude mít na táboře žádného sourozence
  • 4000,- za dva týdny pro toho, kdo bude mít na táboře sourozence
  • 5500,- za tři týdny pro toho, kdo nebude mít na táboře žádného sourozence
  • 5000,- za tři týdny pro toho, kdo bude mít na táboře sourozence.

Pokud jste v obtížné finanční situaci a nemůžete si účastnický poplatek dovolit, obraťte se na Listomila nebo Australana, máme připravené řešení.

Pomoc na stavěčce/přípravce

Termín: víkend 22.+23.červen, so+ne.

Účast: Rodiče, vedení a všichni skauti.

Cíl: Vyrobit chybějící podsady, svozit materiál a vybudovat hrubé zázemí (kuchyně, latriny, tee-pee).

Cíl skauti: postavit si podsady

Pište na info@skaut-mnichovice.cz, zda můžete v sobotu nebo neděli, nebo oba dny. Kdo se nemůže stavby zúčastnit, může nahradit svůj díl při bourání tábora v sobotu 13. července. Pokud se nezúčastníte ani stavěčky, ani bouračky, očekáváme finanční kompenzaci (vaši práci za vás musí udělat jiní).

Dokumenty

Potvrzení od lékaře - ke stažení ZDE- dodat do 11. června (platí 2 roky, stačí tedy loňské, je to to samé, co na školu v přírodě/lyžák)

Bezinfekčnost - ke stažení ZDE- dovézt na tábor s datem 29.6.2024. Není to jen papír: výskyt infekční nemoci může ohrozit tábor úplně pro všechny. Proto velmi prosíme o poctivé posouzení zdravotního stavu vašeho dítěte. Je lepší přijet na tábor později, než aby všichni museli domů.

Doprava

Světlušky, vlčata, skautky: Autem (hromadná doprava je finančně nebo časově nedostupná. Několik rodičů má dodávku a mohou nabídnout místa i jiným. Zařídíme také velký vozík na odvoz věcí, takže aut pojede co nejméně.)

Skauti: Kolo + Vlak (Vlakem do Kaplice, pak dál už na kole. Ovšem bagáž a všechny věci pojedou velkým autem s vozíkem.)

Téma tábora